Masthead header

SUPERFOTOTURPLANLEGGING

Drømmer er til for å settes ut i livet! (sounds cheezy men passa så godt på toppen her…)

Det siste halvåret har jeg startet prosessen av å gjøre akkurat det! Drømmen er: Å reise rundt i verden og fotografere for humanitært arbeid og misjon. Dette er noe jeg har hatt lyst til lenge, men som jeg ikke har trodd at jeg ville få til. Men nå er det bare 25 dager til jeg drar. Jeg har til og med slått ikke bare 2 men minst 8 fluer i en smekk, for etter denne fantastiske fototuren skal jeg rett videre på ferie med familie og kjæreste og besøke venner og mer familie i USA. Smashing!

For å nevne litt skal jeg være i Afrika og Asia i 2 måneder og fotografere, deretter skal jeg fly i 30 timer fra Tanzania for å besøke familie og venner i USA, og jeg er tilbake på norsk jord 17.mai kl 11. Går glipp av barnetoget dessverre, men det er verdt det tror jeg.

Så i løpet av de siste 4-5 dagene er jeg 6 vaksiner, 1 nytt objektiv, 2 flybookinger nærmere!

Det er fortsatt mye som gjenstår, slik som:
- malariatabletter
- 4-5 flybookinger
- myggnett og spray
- registrering av bil i USA (har kjøpt bil i USA: http://bit.ly/8leN4s how awesome is that, enda en drømmeflue i smekken!)
- skaffe bilforsikring i USA
- finne ut akkurat hvor jeg skal reise i Asia.

PS: listen over er ikke bare for dere lesere, men også for at jeg skal huske på alt dette som jeg må gjøre før jeg drar.

så følg med, iallefall fra 1.feb, for da starter eventyret og det blir blogget så mye som mulig med bilder og greier :)

- Vegard

Tilbake til toppen|Kontakt meg